PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē


Rīgā pulcējās Latvijas stiprākie dambretisti un mērojās gudrībā Latvijas čempionāta finālā 64 lauciņu dambretē.

U19 grupā Lienei Ķirsei klasiskā 3.vieta, ātrspēlē 4.vieta!

Mārcim Lapiņam klasikā 7.vieta, ātrspēlē 8.vieta!

Nedēļu vēlāk notika U8 - U16 fināls klasikā 40' + 10", kurā piedalījās pusfinālā atlasītie 10 izturīgākie un gudrākie Latvijas spēlētāji. Visi finālisti bija kārtīgi trenējušies un cīņas bija grūtas. Valmierieši kopumā nospēlēja labi un bija tūlīt aiz visveiksmīgākajiem.

Visi, kas iekļūst Latvijas čempionāta pirmajā desmitniekā, ir pelnījuši vislielāko atzinību, jo viņi īpaši ceļ mūsu kluba pestižu!

Latvijas gudrāko bērnu desmitniekā savā vecuma grupā ir iekļuvuši 12 valmierieši: Melānija Brēde, Alise Jaunkalne, Edgars Balodis, Denija Kemze, Marta Vaļģe, Pēteris Kripans, Laimiņš Mastiņš, Miks Marks Miķelsons, Markuss Strazdiņš, Beāte Bitte, Liene Ķirse, Mārcis Lapiņš !!

U16   2003.-2005. Dz.g. Punkti no max 18 Vieta no 10
Beāte Bitte 2004 11 5
U10   2009.-2010.      
Marta Vaļģe 2009 9 4
Denija Kemze 2010 8 6
Laimiņš Mastiņš 2009 11 4
Pēteris Kripans 2009 10 5
Miks Marks Miķelsons 2009 8 7
U8   2011.u.j.      
Melānija Brēde 2011 8 7
Edgars Balodis 2011 9 6

15.martā notika Latvijas čempionāts ātrspēlē 3' + 2". 

Par Latvijas čempionu U10 grupā kļuva Pēteris Kripans, par vicečempioni Marta Vaļģe!

U16   2003.-2005. Dz.g. Punkti no max 18 Vieta no 15 Rezultāta līmenis
Beāte Bitte 2004 11 5 5
Annija Marta Meldere 2005 3 15 11
      Vieta no 21  
Marks Kristofers Birzgalis 2005 8 12 5
Valters Bitte 2005 6 18 7
Rihards Krišjānis Kļaviņš 2004 6 19 7
Rainers Gabalis 2005 4 20 8
U13   2006.-2008.     Vieta no 23  
Arta Emīlija Bite 2008 8 17 7
Annija Liepiņa  2008 7 21 8
U10   2009.-2010.     Vieta  
Marta Vaļģe 2009 14 2 medaļa 2
Denija Kemze 2010 10 7 5
Elizabete Lintere 2009 3 26 11
      Vieta no 25  
Pēteris Kripans 2009 15 1 medaļa 1
Markuss Šteinbergs 2009 10 7 5
Miks Marks Miķelsons 2009 10 8 5
Edvards Tiščenko 2010 8 17 7
Elans Eglītis 2010 8 19 7
U8   2011.u.j.     Vieta no 24  
Alise Jaunkalne 2011 10 10 5
Melānija Brēde 2011 9 12 6
Herta Zilberte 2011 2 24 12
      Vieta no 27  
Edgars Balodis 2011 10 6 5
Raitis Petrakovs 2011 9 16 6
Edgars Kristers Kalniņš 2011 8 22 7

16.martā notika Latvijas čempionāts ātrajā 64 lauciņu dambretē, mikromačs ar laiku 7" + 5'

3.vietas medaļu U10 grupā izcīnīja Laimiņš Mastiņš!

Foto var apskatīt: https://failiem.lv/u/9qge3h8w  un līdz 24.martam arī https://www.filemail.com/d/ohxxfckkxtxalpd

U16   2003.-2005. Dz.g. Punkti no max 18 Vieta no 15 Rezultāta līmenis
Beāte Bitte 2004 10 6 3
Annija Marta Meldere 2005 3 15 7
      Vieta no 21  
Marks Kristofers Birzgalis 2005 8 12 6
Rihards Krišjānis Kļaviņš 2005 8 17 6
Rainers Gabalis 2005 8 19 6
Valters Bitte 2005 6 20 8
U13   2006.-2008.     Vieta no 24  
Arta Emīlija Bite 2008 5 22 9
Annija Liepiņa  2008 3 23 10
U10   2009.-2010.     Vieta no 26  
Marta Vaļģe 2009 11 5 4
Denija Kemze 2010 10 8 5
Elizabete Lintere 2009 6 23 9
      Vieta no 27  
Laimiņš Mastiņš 2009 12 3 medaļa 3
Pēteris Kripans 2009 11 7 4
Markuss Šteinbergs 2009 11 8 4
Miks Marks Miķelsons 2009 9 14 6
Svens Gustavs Vilks 2009 9 15 6
Edvards Tiščenko 2010 8 18 7
Elans Eglītis 2010 6 24 9
U8   2011.u.j.     Vieta no 26  
Alise Jaunkalne 2011 10 7 5
Melānija Brēde 2011 8 16 7
Herta Zilberte 2011 3 26 11
      Vieta no 30  
Edgars Balodis 2011 9 13 6
Gustavs Gračevs 2011 7 23 8
Raitis Petrakovs 2011 6 27 9

 

Komentāri (0)  |  2019-03-15 19:31  |  Skatīts: 194x

Atpakaļ