PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Valmieras čempionāts 100 lauciņu dambretē


Valmieras čempionāts 100 lauciņu dambretē ar laika kontroli 7min + 3 sek. par gājienu notika U9, U10, U13 un U19 vecuma grupās. 

U13 grupas (2006.g.dzimušie un jaunāki) čempionātā spēlēja 18 dalībnieki, no kuriem pēc sacensību beigām tika noteikti arī labākie U10 grupā.

Datora vieta Dalībnieks U13 Punkti no max 12 Vieta U13 meitenēm Vieta U13 zēniem Vieta U10 meitenēm Vieta u10 zēniem
1 Laimiņš Mastiņš 11   1.   1.
2 Pēteris Kripans 10   2.   2.
3 Miks Marks Miķelsons 9   3.   3.
4 Markuss Šteinbergs 8   4.   4.
5 Emīls Bāliņš 8   5.    
6 Oto Duksis 8   6.    
7 Edvards Tiščenko 7   7.   5.
8 Marta Vaļģe 6 1.   1.  
9 Denija Kemze 6 2.   2.  
10 Svens Gustavs Vilks 6   8.   6.
11 Džastins Singhs 5   9.    
12 Lukass Jurka 4   10.    
13 Ralfs Bērziņš 4   10.    
14 Anna Bērtulsone 4 3.      
15 Annija Liepiņa 4 4.      
16 Elizabete Lintere 4 5.   3.  
17 Arta Emīlija Bite 3 6.      
18 Ralfs Savielis 1   11.    

U13 foto apskatāmi un lejuplādējami no https://failiem.lv/u/djbhv5cn 

Atbilstoši Valmieras čempionāta rezultātiem uz Latvijas Skolēnu sporta spēlēm 100 lauciņu dambretē U10, U13, U16 un U19 grupās tiks veidota Valmieras izlases komanda, jo šīs būs individuālās sacensības ar komandu ieskaiti.

Uz Valmieras čempionātu 100 lauciņu dambretē U9 grupai (2010.g.dzimušie un jaunāki) tika uzaicināta tikai daļa spēlētāju - visspējīgākie. Diemžēl daļai bija citi pasākumi.

Foto apskatāmi un lejuplādējami no https://failiem.lv/u/5yaeusz4 

Rezultāti:

Datora vieta Dalībnieks U9 Punkti no max 12 Vieta meitenēm Vieta zēniem
1 Edgars Balodis 9   1.kauss
2 Edvards Tiščenko 9   2.kauss
3 Denija Kemze 9 1.kauss  
4 Oskars Vecelis 8   3.kauss
5 Elans Eglītis 8   4.medaļa
6 Rems Jākobsons 7   5.medaļa
7 Melānija Brēde 6 2.kauss  
8 Kārlis Reima 6   6.medaļa
9 Edvards Andžejevskis 6   7.
10 Raitis Petrakovs 5   8.
10 Nils Rudiņš 5   8.
12 Roberts Tauriņš 4   9.
13 Herta Zilberte 2 3.kauss  

 

Valmieras čempionāts 100 lauciņu dambretē U19 grupai  notika 25.02.2019. Valmieras Viestura vidusskolā.

Rezultāti:

Datora vieta Dalībnieks U19 Punkti no max 12 Vieta meitenēm Vieta zēniem
1 Pēteris Kripans 10   1.kauss
2 Grieta Laizāne 9 1.kauss  
3 Beāte Bitte 9 2.kauss  
4 Marks Kristofers Birzgalis 8   2.kauss
5 Laimiņš Mastiņš 8   3.kauss
6 Marta Vaļģe 7 3.kauss  
7 Arturs Vaļģis 6   4.medaļa
8 Annija Marta Meldere 6 4.medaļa  
9 Tomass Klapars 6   5.medaļa
10 Valters Bitte 5   6.medaļa
11 Rihards Valters Blaubergs 5   7.
12 Rainers Gabalis 5   7.
13 Jānis Ralfs Garais 4   8.
14 Rihards Krišjānis Kļaviņš 4   8.
15 Jānis Emīls Kļaviņš 4   8.

Foto lejuplādējams no: https://failiem.lv/u/7gkmd2d6 

Komentāri (0)  |  2019-02-25 21:12  |  Skatīts: 425x

Atpakaļ