PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Vidzemes čempionāts 64 lauciņu dambretē


Vidzemes čempionātā piedalījās 92 dambretisti pamatos no trīs lielākajiem dambretes centriem: Valmieras, Limbažiem un Siguldas. 

Rezultātā Valmieriešiem 9 medaļas un daudz labas arī citas izcīnītās vietas.

U8 grupa - 2011.g.dzimušie

Zēni spēlēja kopā ar meitenēm, bet vietas tika dalītas atsevišķi. Bija jāspēlē mikromačs (2 partijas) ar laika kontroli 5min + 3sekundes par gājienu.

Datora vieta no 24 U8 grupa - 2011.g.dz. Punkti no max 14 Vieta meitenēm Vieta zēniem
2 Gustavs Gračevs 11   2.medaļa
5 Edgars Balodis 9   4
8 Melānija Brēde 8 2.medaļa  
10 Raitis Petrakovs 8   8
11 Roberts Tauriņš 7   9
15 Gabriels Ļeščovs 7   12
16 Ralfs Deinis 6   13
17 Ralfs Ozols-Kumeliņš 6   14
21 Renāte Kaša 5 6  

Visi foto apskatāmi: https://failiem.lv/u/7wx44cad  

Informācija nosūtīta arī  https://www.valmieraszinas.lv/vidzemes-cempionata-valmieras-dambretistiem-9-medalas/ 

(Par kombināciju risināšanas sacensībām informācija iepriekšējā rakstā)

U10 grupa  2009.-2010.g.dz.

Datora vieta no 40 U10 Punkti no max 14 Vieta meitenēm Vieta zēniem  
1 Laimiņš Mastiņš 13   1.medaļa  
2 Miks Marks Miķelsons 12   2.medaļa  
3 Markuss Šteinbergs 11   3.medaļa  
5 Krišs Adata 10   4  
6 Rems Jākobsons 9   5 1. starp U9
7 Elans Eglītis 9   6 2. starp U9
8 Denija Kemze 9 2.medaļa    
10 Marta Vaļģe 9 3.medaļa    
11 Oskars Vecelis 8   8 3. starp U9
13 Ēvalds Vilis Zēmele 8   9  
14 Svens Gustavs Vilks 8   10  
16 Edvards Tiščenko 8   11 4. starp U9
17 Dāvis Pētersons 8   12  
18 Reinis Volkovs 8   13 5. starp U9
21 Elizabete Lintere 7 8    
24 Ralfs Ķepis 6   15  
26 Edvards Andžejevskis 6   17  
28 Toms Paulis Kavīte 6   19  
29 Melānija Ruska 6 10    
30 Eduards Edvīns Ieviņš  5   20  
35 Toms Tomass Zariņš 4   25  
37 Jēkabs Melecis 4   27  
40 Kristīne Pleša 2 13    

U13 un U19 grupa spēlēja kopā

Datora vieta no 28 U13 un U19 Punkti no max 12 Meitenes U13 Meitenes U19 Zēni U19
9 Beāte Bitte 7   2.medaļa  
16 Kristers Vecelis 6     8
13 Marks Kristofers Birzgalis 6     7
18 Valters Bitte 5     10
21 Rainers Gabalis 5     11
25 Rihards Krišjānis Kļaviņš 3     12
22 Arta Emīlija Bite 4 3.medaļa    
26 Annija Liepiņa 2 6    

 

Komentāri (0)  |  2019-02-02 20:58  |  Skatīts: 250x

Atpakaļ