Valmieras Viestura vidusskolā un Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinās mācību gada pirmās svarīgās sacensības "Dambretes gudrinieks 2018" 1.-3.klašu grupā. Visveiksmīgāk spēlējošie iegūst titulu "Dambretes gudrinieks 2018 Laureāts" ( GL ) un būs skolas izlasē, kuri novembra beigās piedalīsies Valmieras čempionātā 64 lauciņu dambretē. Tie, kuri ir apguvuši dambretes spēli un spēj piedalīties sacensībās, iegūst titulu "Dambretes gudrinieks" ( G ).
Paldies Jēkaba Meleča un Markusa Renāra Strada ģimenēm par ziedoto finansējumu, lai šajās sacensībās visi bērni saņemtu piemiņas balviņu par centību attīstīt savu prātu!
VVV 2.-3.klašu sacensības 15.10.2018.
Vieta turnīrā |
2.-3.kl. dalībnieks |
Klase |
Punkti no max 14 |
3.kl. zēni |
3.kl. meitenes |
2.kl. zēni |
2.kl. meitenes |
1 |
Laimiņš Mastiņš |
3 |
13 |
GL |
|
|
|
2 |
Pēteris Kripans |
3 |
12 |
GL |
|
|
|
3 |
Lukass Jurka |
3 |
10 |
GL |
|
|
|
4 |
Miks Marks Miķelsons |
3 |
9 |
GL |
|
|
|
5 |
Jēkabs Vagars |
3 |
9 |
GL |
|
|
|
6 |
Denija Kemze |
2 |
9 |
|
|
|
GL |
7 |
Oskars Vecelis |
2 |
8 |
|
|
GL |
|
8 |
Marta Vaļģe |
3 |
8 |
|
GL |
|
|
9 |
Dāvis Pētersons |
3 |
8 |
GL |
|
|
|
10 |
Raivo Rožlapa |
3 |
8 |
GL |
|
|
|
11 |
Elans Eglītis |
2 |
8 |
|
|
GL |
|
12 |
Markuss Strazdiņš- Stradiņš |
3 |
8 |
GL |
|
|
|
13 |
Ričards Bundzis |
3 |
8 |
GL |
|
|
|
14 |
Emīlija Klapare |
3 |
7 |
|
GL |
|
|
15 |
Kārlis Reima |
2 |
7 |
|
|
GL |
|
16 |
Ralfs Ķepis |
3 |
6 |
G |
|
|
|
17 |
Edvards Andžejevskis |
2 |
6 |
|
|
GL |
|
18 |
Rolands Bušs |
3 |
6 |
G |
|
|
|
19 |
Kristīne Pleša |
3 |
6 |
|
GL |
|
|
20 |
Mālanija Ruska |
3 |
5 |
|
G |
|
|
21 |
Ēvalds Vilis Zēmele |
3 |
4 |
G |
|
|
|
22 |
Arturs Eglītis |
2 |
4 |
|
|
G |
|
23 |
Gustavs Regnārs Fogels |
2 |
4 |
|
|
G |
|
24 |
Ričards Paeglis-Vilsons |
3 |
4 |
G |
|
|
|
25 |
Anna Bērziņa |
2 |
3 |
|
|
|
GL |
26 |
Matīss Peršins |
2 |
2 |
|
|
G |
|
2.-3.klašu sacensības VPS 16.10.2018.
Vieta turnīrā |
2.-3.kl. dalībnieks |
Klase |
Punkti no max 14 |
3.kl. zēni |
3.kl. meitenes |
2.kl. zēni |
2.kl. meitenes |
1 |
Markuss Šteinbergs |
3 |
12 |
GL |
|
|
|
2 |
Rems Jākabsons |
2 |
12 |
|
|
GL |
|
3 |
Markuss Renārs Strads |
3 |
11 |
GL |
|
|
|
4 |
Gabriela Anabela Mirka |
2 |
11 |
|
|
|
GL |
5 |
Svens Gustavs Vilks |
3 |
10 |
GL |
|
|
|
6 |
Lauris Pogulis |
3 |
10 |
GL |
|
|
|
7 |
Krišs Adata |
3 |
9 |
GL |
|
|
|
8 |
Daniels Vidro |
3 |
9 |
GL |
|
|
|
9 |
Adrians Esterliņš |
2 |
9 |
|
|
GL |
|
10 |
Ričards Vintēns |
2 |
9 |
|
|
GL |
|
11 |
Elizabete Lintere |
3 |
8 |
|
GL |
|
|
12 |
Viesturs Rudzītis |
3 |
8 |
GL |
|
|
|
13 |
Dāvis Eglīte |
2 |
8 |
GL |
|
|
|
14 |
Ance Lote |
2 |
8 |
|
|
|
GL |
15 |
Reinis Volkovs |
2 |
8 |
|
|
GL |
|
16 |
Polīna Ville |
2 |
7 |
|
|
|
GL |
17 |
Edvards Rinmanis |
2 |
7 |
|
|
G |
|
18 |
Ralfs Kopeika |
2 |
7 |
|
|
G |
|
19 |
Kristiāns Deivids Iesaliņš |
3 |
7 |
G |
|
|
|
20 |
Alberts Caps |
2 |
7 |
|
|
G |
|
21 |
Rauls Alens Rozenbergs |
3 |
7 |
G |
|
|
|
22 |
Evelīna Kate Lielmane |
3 |
7 |
|
GL |
|
|
23 |
Jēkabs Melecis |
2 |
6 |
|
|
G |
|
24 |
Alans Krēsliņš |
3 |
6 |
G |
|
|
|
25 |
Rodrigo Tomass Liepiņš |
3 |
6 |
G |
|
|
|
26 |
Anna Viktorija Bibikova |
3 |
6 |
|
G |
|
|
27 |
Gabriels Matīss Muska |
2 |
5 |
|
|
G |
|
28 |
Roberts Etmanis |
2 |
5 |
|
|
G |
|
29 |
Ralfs Ķipurs |
2 |
5 |
|
|
G |
|
30 |
Eduards Edvīns Ieviņš |
3 |
5 |
G |
|
|
|
31 |
Oto Kaupužs |
3 |
4 |
G |
|
|
|
32 |
Fredijs Platons |
3 |
4 |
izstājās |
|
|
|
33 |
Toms Deičmanis |
2 |
4 |
|
|
G |
|
34 |
Markuss Pavītols |
3 |
4 |
G |
|
|
|
35 |
Aleksa Skinteja-Aboliņa |
3 |
2 |
|
G |
|
|
36 |
Verners Permaņickis |
2 |
0 |
|
|
G |
|