PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


"Dambretes gudrinieks 2018" 2.-3.klasēm


Valmieras Viestura vidusskolā un Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinās mācību gada pirmās svarīgās sacensības "Dambretes gudrinieks 2018" 1.-3.klašu grupā. Visveiksmīgāk spēlējošie iegūst titulu "Dambretes gudrinieks 2018 Laureāts" ( GL ) un būs skolas izlasē, kuri novembra beigās piedalīsies Valmieras čempionātā 64 lauciņu dambretē. Tie, kuri ir apguvuši dambretes spēli un spēj piedalīties sacensībās, iegūst titulu "Dambretes gudrinieks" ( G ).

Paldies Jēkaba Meleča un Markusa Renāra Strada ģimenēm par ziedoto finansējumu, lai šajās sacensībās visi bērni saņemtu piemiņas balviņu par centību attīstīt savu prātu!

VVV 2.-3.klašu sacensības 15.10.2018.

Vieta turnīrā 2.-3.kl. dalībnieks                     Klase Punkti no max 14 3.kl. zēni 3.kl. meitenes 2.kl. zēni 2.kl. meitenes
1 Laimiņš Mastiņš 3 13 GL      
2 Pēteris Kripans 3 12 GL      
3 Lukass Jurka 3 10 GL      
4 Miks Marks Miķelsons 3 9 GL      
5 Jēkabs Vagars 3 9 GL      
6 Denija Kemze 2 9       GL
7 Oskars Vecelis 2 8     GL  
8 Marta Vaļģe 3 8   GL    
9 Dāvis Pētersons 3 8 GL      
10 Raivo Rožlapa 3 8 GL      
11 Elans Eglītis 2 8     GL  
12 Markuss Strazdiņš- Stradiņš 3 8 GL      
13 Ričards Bundzis 3 8 GL      
14 Emīlija Klapare 3 7   GL    
15 Kārlis Reima 2 7     GL  
16 Ralfs Ķepis 3 6 G      
17 Edvards Andžejevskis 2 6     GL  
18 Rolands Bušs 3 6 G      
19 Kristīne Pleša 3 6   GL    
20 Mālanija Ruska 3 5   G    
21 Ēvalds Vilis Zēmele 3 4 G      
22 Arturs Eglītis 2 4     G  
23 Gustavs Regnārs Fogels 2 4     G  
24 Ričards Paeglis-Vilsons 3 4 G      
25 Anna Bērziņa 2 3       GL
26 Matīss Peršins 2 2     G  

2.-3.klašu sacensības VPS 16.10.2018.

Vieta turnīrā 2.-3.kl. dalībnieks                       Klase Punkti no max 14 3.kl. zēni 3.kl. meitenes 2.kl. zēni 2.kl. meitenes
1 Markuss Šteinbergs 3 12 GL      
2 Rems Jākabsons 2 12     GL  
3 Markuss Renārs Strads 3 11 GL      
4 Gabriela Anabela Mirka 2 11       GL
5 Svens Gustavs Vilks 3 10 GL      
6 Lauris Pogulis 3 10 GL      
7 Krišs Adata 3 9 GL      
8 Daniels Vidro 3 9 GL      
9 Adrians Esterliņš 2 9     GL  
10 Ričards Vintēns 2 9     GL  
11 Elizabete Lintere 3 8   GL    
12 Viesturs Rudzītis 3 8 GL      
13 Dāvis Eglīte 2 8 GL      
14 Ance Lote 2 8       GL
15 Reinis Volkovs 2 8     GL  
16 Polīna Ville 2 7       GL
17 Edvards Rinmanis 2 7     G  
18 Ralfs Kopeika 2 7     G  
19 Kristiāns Deivids Iesaliņš 3 7 G      
20 Alberts Caps 2 7     G  
21 Rauls Alens Rozenbergs 3 7 G      
22 Evelīna Kate Lielmane 3 7   GL    
23 Jēkabs Melecis 2 6     G  
24 Alans Krēsliņš 3 6 G      
25 Rodrigo Tomass Liepiņš 3 6 G      
26 Anna Viktorija Bibikova 3 6   G    
27 Gabriels Matīss Muska 2 5     G  
28 Roberts Etmanis 2 5     G  
29 Ralfs Ķipurs 2 5     G  
30 Eduards Edvīns Ieviņš 3 5 G      
31 Oto Kaupužs 3 4 G      
32 Fredijs Platons 3 4 izstājās      
33 Toms Deičmanis 2 4     G  
34 Markuss Pavītols 3 4 G      
35 Aleksa Skinteja-Aboliņa 3 2   G    
36 Verners Permaņickis 2 0     G  

 

Komentāri (0)  |  2018-10-15 19:27  |  Skatīts: 515x

Atpakaļ