PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Latvijas Skolu spartakiādes finālsacensības dambretē


Info:  par Valmieras čempionātu ātrspēlē 100 lauciņu dambretē lasiet 2 rakstus atpakaļ.    

      Latvijas Skolu spartakiādes finālsacensībās 64 lauciņu dambretē četrās vecuma grupās iekļuva Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas 7 komandas.

      Ja ņem vērā, ka Latvijā ir vairāk kā 200 skolu, tad šis vien jau ir labs fakts.

      Bērniem kļūstot vecākiem un tuvojoties pusaudžu vecumam, diemžēl samazinās vēlme nākt uz treniņiem un piespiesties strādāt, tāpēc vecākās grupās tika iekļauti jaunāki spēlētāji, kuriem vēl ir saglabājusies vēlme cīnīties un piepūlēties. Diemžēl daži neieradās uz braucienu un viņa komanda spēlēja nepilnā sastāvā.

      Ņemot vērā iepriekš minēto, bērnu un komandu sasniegumi kopumā ir ļoti labi.

      Paldies visiem, kuri atbalstīja savu skolu un cīnījās šajās komandu sacensībās.

Galdiņš VVV Dz.g. Vieta komandai
  Vecākā - 2002.g. un jaunāk   9
1. Roberts Ojārs Habeks 2006  
2. Kristers Vecelis 2005  
3. Annija Marta Meldere 2005  
4. Saslima x  
       
  Vidējā - 2004.g. un jaunāki   2
1. Marks Kristofers Birzgalis 2005  
2. Dāvis Kristiāns Pladars 2005  
3. Dāvids Daniels Liepiņš 2005  
4. Beāte Bitte 2004  
5. Marta Bērtulsone 2006  
       
  Jaunākā - 2007.g. un jaunāki   4
1. Oto Duksis 2008  
2. Roberts Naudiņš 2008  
3. Miks Marks Miķelsons 2009  
4. Anna Bērtulsone 2008  
5. Denija Kemze 2010  
       
  Visjaunākā - 2009.g. un jaunāki   2
1. Laimiņš Mastiņš 2009  
2. Pēteris Kripans 2009  
3. Marta Vaļģe 2009  
4. Emīlija Klapare 2009  
       
Galdiņš VPS Dz.g. Vieta komandai
  Vidējā - 2004.g. un jaunāki   6
1. Adrians Ķīkulis 2007  
2. Nauris Kalniņš 2007  
3. Sandijs Grigors 2007  
4. Melānija Skutāne 2005  
5. Sofija Kristīne Puķīte 2006  
       
  Jaunākā - 2007.g. un jaunāki   10
1. Rihards Gaugers 2008  
2. Neieradās x  
3. Neieradās x  
4. Annija Liepiņa 2008  
5. Marta Gaugere 2008  
       
  Visjaunākā - 2009.g. un jaunāki   4
1. Markuss Šteinbergs 2009  
2. Svens Gustavs Vilks 2009  
3. Lapsa Zane 2010  
4. Gabriela Anabela Mirka 2010  

Nākošās sacensības:

1. Pirmdien 09.aprīlī Viesturskolā 210. kab. pl. 14:00 Valmieras čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē 2007.g.dzimušajiem un jaunākiem (kuri grib pacīnīties un gūt pieredzi spēlējot ar vecākiem spēlētājiem).

2. Trešdien 11.aprīlī Viesturskolā 137. kab. pl. 14:00 Valmieras čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē 2004.g.dzimušajiem un jaunākiem.

3. Sestdien 14.aprīlī uz Latvijas komandu čempionātu 100 lauciņu dambretē brauc Valmieras izlase: U10 grupā Laimiņš Mastiņš, Pēteris Kripans, Miks Marks Miķelsons, Marta Vaļģe un U13 grupā Marks Kristofers Birzgalis, Dāvids daniels Liepiņš, Melānija Skutāne, Grieta Laizāne.

4. Svētdien 15.aprīlī uz Vidzemes jaunatnes čempionātu 64 lauciņu dambretē var braukt ikviens gribētājs - nolikums atrodams http://draughts.lv/nolikumi-2018/ . Noteikumi - uz sacensībām ved vecāki (ja kāds var paņemt līdzi vēl kādu bērnu, dodiet ziņu) un trenerim vai organizatoriem jāpiesakās līdz 12.aprīlim.

Komentāri (0)  |  2018-04-08 10:46  |  Skatīts: 698x

Atpakaļ