PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē un kombināciju sacensības.


  1. Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē.
  2. Kombināciju risināšanas sacensības Valmierā.

1.     

Paldies visiem Valmieras 100 lauciņu dambretes gudrākajiem spēlētājiem, kuri Valmieras izlases komandās piedalījās Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē!

Šīs sacensības vienlaicīgi bija Latvijas čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē (15 minūtes + 3 sekundes par gājienu), tātad katrs var salīdzināt / noteikt savu spēles līmeni Latvijas mērogā.

Šo sacensību 8 - 10 veiksmīgākie (pēc organizatoru lēmuma) 15.-18.martā piedalīsies Latvijas čempionātā klasiskajā (ilgajā) un ātrspēlē 100 l.dambretē, kuru 1.-3.vietas ieguvējiem būs tiesības piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos.

Šajā Latvijas čempionātā ātrajā 100 l.dambretē 3.vietu un tiesības piedalīties Eiropas un Pasaules čempionātos izcīnīja Grieta Laizāne.

 

Datora vieta LČ Dalībnieks Dz.g. Punkti Līmenis pēc punktiem Ticis LČ finālā klasikā
Skolēnu sporta spēlēs U10 komandai 4. vieta  
U10 Z Kopā 80   max 18    
5 Pēteris Kripans 2009 13 4 finālā
7 Laimiņš Mastiņš 2009 13 4 finālā
8 Miks Marks Miķelsons 2009 13 4 finālā
15 Markuss Šteinbergs 2009 12 5  
16 Oto Duksis 2008 12 5  
18 Markuss Strazdiņš-Stradiņš 2009 12 5  
20 Lukass Jurka 2008 11 6  
21 Jēkabs Vagars 2009 11 6  
49 Emīls Bāliņš 2008 8 9  
U10 M Kopā 44   max 18    
14 Marta Vaļģe 2009 10 6  
15 Annija Liepiņa 2008 10 6  
18 Arta Emīlija Bite 2008 10 6  
21 Denija Kemze 2010 10 6 (3.v. starp 2010.)
23 Elizabete Lintere 2009 9 7  
29 Anna Bērtulsone 2008 8 8  
Skolēnu sporta spēlēs U13 komandai 6. vieta  
U13 Z     max 16    
17 Marks Kristofers Birzgalis 2005 9 6  
32 Roberts Ojārs Habeks 2006 7 8  
36 Dāvis Kristiāns Pladars 2005 6 9  
39 Nauris Kalniņš 2007 6 9  
41 Valters Bitte 2005 5 10  
43 Sandijs Grigors 2007 5 10  
U13 M     max 16    
3.medaļa Grieta Laizāne 2005 12 2 finālā
10 Melānija Skutāne 2005 9 5 finālā ?
23 Marta Bērtulsone 2006 6 8  
Skolēnu sporta spēlēs U16 komandai 4. vieta  
U16 Z          
14 Raivo Būmanis 2004      
18 Rihards Krišjānis Kļaviņš 2004      
U16 M          
7 Beāte Bitte 2004     finālā
14 Sofija Kristīne Puķīte 2006      
13 Dita Mušperte 2006      

Foto apskatāms un lejuplādējams: https://failiem.lv/u/ygv3p6qf

Kopējais un Latvijas čempionāta klasikas finālistu spēles momentu foto:

2.

Treniņu laikā, kuri vēlējās, vai regulāri nāca uz treniņiem, piedalījās Kombināciju risināšanas sacensībās. Bija dotas 12 kombinācijas, kurām pēc iespējas ātrāk bija jāatrod atrisinājums. Maksimālais laiks bija dots 40 minūtes. Tiem, kuri bija iemācījušies kombinācijas atrast visātrāk, Grietas Laizānes ģimene, atbalstot Latvijas gudro bērnu centienus attīstīties, dāvina kino biļeti.

Dalībnieks Cik pareizi atrastas Vidēji laiks minūtēs 1 komb. atrašanai Balvā kino biļete
2.klases      
Laimiņš Mastiņš 11,5 1,3 biļete
Pēteris Kripans 12 2,17 biļete
Markuss Šteinbergs 11,4 2,19 biļete
Miks Miķelsons 11 2,32 biļete
Markuss Strazdiņš-Stradiņš 10,5 2,95 biļete
Marta Vaļģe 9 3,44 biļete
Elizabete Lintere 11 3,55 biļete
Svens Gustavs Vilks 10 3,9 biļete
Renārs Strads 9,6 4,06  
Ričards Bundzis 9,3 4,3  
Krišs Adata 9 4,33  
Jēkabs Vagars 7,1 4,37  
Evelīna Kurzemniece 6,5 4,77  
Rolands Bušs 8 4,88  
Edgars Putniņš 6,8 5  
Ralfs Ķepis 9 5,22  
Nora Dūma 5,9 5,25  
Emīlija Klapare 7 5,71  
Dāvis Pētersons 7 5,71  
Kristaps Skalītis 6,9 6,67  
Ēvalds Vilis Zēmele 7,5 6,8  
Lauris Ādamsons 6 7,67  
3.klases      
Roberts Naudiņš 11 3,27 biļete
Oto Duksis 8,5 4,24 biļete
Anna Bertulsone 7,9 5,19 biļete
Arta Emīlija Bite 8 5,2 biļete
Nauris Kalniņš 7,5 5,3 biļete
Marta Gaugere 6 5,6  
Rihards Gaugers 6 5,6  
Nils Kolendo 4 8,75  
Annija Liepiņa 2,7 14,44  
Rolands Zeltiņš 2 19,5  
Kristiāns Karitons 1 32  
4.-6.klases      
Melānija Skutāne 10,5 3,33 biļete
Jēkabs Kaķis 7,8 5 biļete
Grieta Laizāne 7,7 5,19 biļete
Marta Bērtulsone 6,3 6,51 biļete
Dāvis Kristiāns Pladars 7,4 6,8 biļete
Ģirts Brēža 5,5 7,27  
Sandijs Grigors 5,5 7,27  
Adrians Ķīkulis 6,3 7,94  
Džastins Singhs 4,2 11,2  
Margarita Kamzola 2 15  
7.klase (ārpus konkursa)      
Beāte Bitte 10,7 3,13  
Komentāri (0)  |  2018-03-04 09:33  |  Skatīts: 960x

Atpakaļ