PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē


Latvijas Skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē, kuras vienlaicīgi ir Latvijas čempionāta pusfināls, notika 20.01.2018. Liepupes vidusskolā.

Visi, kuri ieguva 1. - 9.vietu ir iekļuvuši Latvijas čempionāta finālā, kur cīnīsies par Latvijas čempionāta medaļām un tiesībām pirmajiem trijiem pārstāvēt Latviju Eiropas un Pasaules čempionātos. Bet pārējiem ieņemtā vieta spartakiādes sacensībās ir arī vieta Latvijas čempionātā.

Bez individuālā vērtējuma, Latvijas Skolēnu sporta spēlēs ir arī komandu vērtējums. Katras komandas ieņemto vietu nosaka tās veiksmīgāko 2 zēnu un 2 meiteņu iegūto punktu summa, savukārt pārējie komandas dalībnieki ir piepalīdzējuši atņemot punktus konkurentiem.

Sniegumu sacensībās vislabāk atspoguļo iegūtie punkti un "Rezultāts pēc punktiem" - kurš pēc kārtas ir bērna iegūtais punktu skaits. Tā kā vienāds punktu skaits ir daudziem, tad dators visus sarindo pēc kārtas - sākot ar to, kuram bijuši stiprāki pretinieki.

Kopējiem rezultātiem var sekot Latvijas Dambretes savienības interneta vietnē: www.draughts.lv   

  Valmieras izlases dalībnieks Dz.g. Sporta klase Punkti Rezultāts pēc punktiem Datora vieta Finālists  
U8 komandai 5. vieta              
  zēni     max18   no 55    
Punkti komandai Elans Eglītis 2010 5 12 4 11    
Punkti komandai Valters Tarbuns 2010 5 11 5 16    
  Oskars Vecelis 2010 5 10 6 18    
  Patriks Gailītis 2010 5 10 6 24    
  Kārlis Reima 2010 5 9 7 29    
  Rems Jākobsons 2010 5 6 10 48    
  meitenes     max18   no 32    
Punkti komandai Gabriela Anabela Mirka 2010 5 11 4 6 F  
Punkti komandai Denija Kemze 2010 5 11 4 7 F  
  Polīna Ville 2010 5 11 4 9 F  
U10 komandai 3.vieta              
  zēni     max20   no 82   Vieta starp 2009.
3.v.medaļa Laimiņš Mastiņš 2009 3 15 3 4 F 2
3.v.medaļa Pēteris Kripans 2009 3 14 4 6 F 3
  Emīls Bāliņš 2008 3 12 6 24    
  Miks Marks Miķelsons 2009 3 11 7 26   9
  Rihards Gaugers 2008 4 11 7 27    
  Oto Duksis 2008 3 11 7 28    
  Markuss Šteinbergs 2009 4 10 8 41   15
  meitenes     max20   no 52    
3.v.medaļa Marta Vaļģe 2009 4 12 5 16   6
3.v.medaļa Annija Liepiņa 2008 4 12 5 18    
  Marta Gaugere 2008 4 11 6 29    
  Arta Emīlija Bite 2008 4 10 7 31    
  Elizabete Lintere 2009 4 10 7 32   10
  Emīlija Klapare 2009 4 9 8 33   13
  Anna Bērtulsone 2008 4 9 8 39    
U13 komandai 6. vieta              
  zēni     max18   no 61   Vieta starp 2007.
Punkti komandai Marks Kristofers Birzgalis 2005 2 12 5 8 F  
Punkti komandai Roberts Ojārs Habeks 2006 3 11 6 13    
  Dāvids Daniels Liepiņš 2005 3 10 7 24    
  Jēkabs Kaķis 2007 3 10 7 27   7
  Džastins Singhs 2007 3 9 8 32   11
  Ģirts Brēža 2006 3 8 9 39    
  Sandijs Grigors 2007 5 8 9 40   13
  Nauris Kalniņš 2007 3 8 9 42   14
  Dāvis Kristiāns Pladars 2005 2 7 10 46    
  meitenes     max18   no 41    
Punkti komandai Grieta Laizāne 2005 2 10 5 13    
Punkti komandai Marta Bērtulsone 2006 4 10 5 18    
U16 komandai 2.vieta              
  zēni     max16   no 33    
2.v.medaļa Raivo Būmanis 2004 3 7 8 25    
2.v.medaļa Kristers Vecelis 2005 3 7 8 27    
  meitenes     max16   no 21    
2.v. medaļa Beāte Bitte 2004 2 14 1 1.v. medaļa F  
2.v. medaļa Liene Ķirse 2002 2 10 4 4 F  
U19 komandai 3.vieta              
  zēni              
3.v.medaļa Mārcis Lapiņš 2000 2     8 F  
3.v.medaļa Rihards Krišjānis Kļaviņš 2004 4     11    
  meitenes              
3.v.medaļa Rūta Marija Āboliņa 2002 3     7./8. F  
3.v.medaļa Sanija Paula Otsone 2003 4     7./8. F  

Foto apskatāmi : https://failiem.lv/u/fhsdnqq6 

 

 

 

Nākošās sacensības jau janvāra beigās - Valmieras čempionāts ātrspēlē 64 l.dambretē (atlase komandu čempionātam) un 17.februārī Latvijas komandu čempionāts Valmierā U8,U10, U13 grupam (būs vairākas komandas katrā vecuma grupā).

Komentāri (0)  |  2018-01-20 20:49  |  Skatīts: 530x

Atpakaļ