PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē


13.marta ziņa:
Valmieras centīgākie un labākie dambretisti piedalās Latvijas čempionāta finālā:
  Dalībnieks                 Klasiskā laika kontrole Ātrspēle        
  U10 15min+5sek 5min +3sek
U10 Laimiņš Mastiņš 7.v. nespēlēja
  Jēkabs Kaķis 9.v. 7.v.
  U13,16,19 45min +20sek 5min +3sek
U13 Grieta Laizāne 5.v  4.v 
  Beāte Bitte nespēlēja  nespēlēja 
  Marks Birzgalis 10.v.  10.v. 
U16 Liene Ķirse nespēlēja  nespēlēja 
U19 Mārcis Lapiņš 6.v.  7.v. 

4.marta ziņa:
Latvijas Skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē notika Liepupē 04.03.2017. un tās vienlaicīgi bija Latvijas čempionāta pusfināls.

Komandu vērtējumā:
U10 grupā
Komanda Zēni Punkti Meitenes Punkti Kopā Vieta
Ventspils JN 1 Atis Ērciņš 15 Letīcija Doniņa 16 51 1.
Samuels Siders 10 Arnita Ventiniece 10
Salaspils Kirils Gavlass 12 Valda Vasariete 14 49 2.
Stefans Jakubaņecs 11 Diāna Stecka 12
Limbaži/Salacgrīva 1 Adrians Podenskis 16 Diāna Malofeja 10 45 3.
Mārtiņš Vērdiņš 11 Paula Bušmane 8
Lielvārde/Ogre Miks Ikaunieks 15 Renāte Kalniņa 10 44 4.
Ralfs Klaužs 11 Anete Rotgalve 8
Valmiera 1 Laimiņš Mastiņš 13 Arta Bite 9 42 5.
Jēkabs Kaķis 12 Marta Ploriņa 8
Sigulda 1 Hugo Lelis 11 Madara Mackēviča 10 40 6.
Niks Dzenis 9 Ance Zālmane 10
Valmiera 2 Oto Duksis 12 Annija Liepiņa 6 36 7.
Roberts Naudiņš 12 Marta Vaļģe 6

U13 grupā
Komanda Zēni Punkti Meitenes Punkti Kopā Vieta
Sigulda 1 Kristians Lelis 11 Keita Eglīte 14 45 1.
Artūrs Jegurs 11 Kristīne Urtāne 9
Limbaži/Salacgrīva  Klāvs Norenbergs 12 Sintija Malofeja 9 41 2.
Kristers Lapiņš 12 Taīda Kalniņa 8
Valmiera  Marks Birzgalis 11 Beāte Bitte 10 39 3.
Ģirts Brēža 8 Grieta Laizāne 10



Individuāli U19 grupā Mārcis Lapiņš 8.v.;
U16 grupā Liene Ķirse 3.v. un iekļuva finālā, Rolandam Brēžam 17.v.

U13 grupā
Vieta Zēni             Dzimš.g. Punkti no 16 Līmenis pēc punktiem     
   8 finālā Marks Birzgalis 5   11  3
  20  Ģirts Brēža 6    8  6
  23  Dāvis Pladars 5    8  6
  29  Roberts Habeks 6    6  8
  31  Rihards Kļaviņš 4    6  8
  34  Dāvids Liepiņš 5    5  9
  Meitenes      
   4 finālā Beāte Bitte 4   10  4
   5 finālā Grieta Laizāne 5   10  4
  11  Melānija Skutāne 5    8  6

U10 grupā
Vieta Zēni Dzimš.g. Punkti no 18 Līmenis pēc punktiem   
   7 finālā Laimiņš Mastiņš 9   13  4
   8 finālā Jēkabs Kaķis 7   12  5
  10  Oto Duksis 8   12  5
  11  Roberts Naudiņš 8   12  5
  15  Emīls Bāliņš 8   11  6
  21  Lūkass Jurka 8   10  7
  22  Dāvis Bāliņš 8   10  7
  41  Džastins Singhs 7    8  8
  42  Markus Strads 9    8  8
  43  Markuss Šteinbergs 9    8  8
  46  Nauris Kalniņš 7    7  9
  48  Raivo Rožlapa 9    7  9
  48 Markuss Bukovs 7    7  9
  Meitenes      
  14  Arta Bite 8    9  6
  19  Marta Ploriņa 8    8  7
  24  Annija Liepiņa 8    6  9
  26  Marta Vaļģe 9    6  9

Šoreiz foto tikai U10 grupai https://failiem.lv/u/pgg9sqjr 
























Komentāri (0)  |  2017-03-07 17:31  |  Skatīts: 897x

Atpakaļ