PRĀTA SPĒĻU SKOLA

 


Valmieras Skolu sporta spēles 100 lauciņu dambretē


Valmieras Skolu sporta spēles dambretē tiek organizētas, lai noskaidrotu labākos 100 lauciņu dambretes sēlētājus Valmierā, un, ņemot vērā arī citu sacensību rezultātus, varētu izveidot Valmieras izlasi dalībai Latvijas Skolēnu spotra spēlēs 100 lauciņu dambretē, kuras vienlaicīgi ir Latvijas čempionāta pusfināls, 04.martā Liepupē.

Pirmklasniekiem spēlēt 100 lauciņu dambreti ir daudz grūtāk, kā 64 lauciņu - parasto dambreti, jo jāpārredz viņiem neierasti liels laukums. Tāpēc arī drosminieku / spējīgo to darīt atnāca nedaudz. Visi spēlēt atnākušie šajā ziņā ir apsteiguši tos daudzos desmitus pirmklasnieku, kuri arī trenējas dambretē. Pirmklasnieku stiprākajiem spēlētājiem ir šādi savstarpējo spēļu rezultāti:
Datora vieta Dalībnieks                        Punkti no 12 Vieta zēniem Vieta meitenēm
1 Miks Marks Miķelsons 10 1  
2 Lūkass Jurka 10 2  
3 Laimiņš Mastiņš 10 3  
4 Markuss Renārs Strads 8 4  
5 Raivo Rožlapa 8 4  
6 Viesturs Rudzītis 7 5  
7 Krišs Adata 7 5  
8 Eduards Edvīns Ieviņš 6 6  
9 Fredijs Platons 6 6  
10 Emīlija Klapare 6   1
11 Lauris Galauliņš 6 6  
12 Marta Vaļģe 6   2
13 Elza Habeka 5   3
14 Elizabete Lintere 5   3
15 Rūdolfs Voitkāns 5 7  
16 Dāvis Pētersons 4 8  
17 Pēteris Kripans 4 8  
18 Ralfs Ķepis 4 8  
19 Kate Spolīte 3   4

Foto apskatāms un lejuplādējams: https://failiem.lv/u/7p5443kk?p=0  26.02.2017. papildināts ar kopējo foto.
















Atlasē uz U13 Valmieras izlasi ir šādi rezultāti:
Vieta sacensībās Dalībnieks                        Punkti Vieta M 2004-2005       Vieta M 2006       Vieta Z 2004-2005         Vieta Z 2006     
1 Melānija Skutāne 10 1      
2 Dāvis Pladars 10     1  
3 Beāte Bitte 9 2      
4 Maksimiljans Štauers 8       1
5 Krišjānis Upīte 8       2
6 Marks Birzgalis  7     2  
7 Roberts  Habeks  7       3
8 Grieta Laizāne 6 3      
9 Roberts Naudiņš 6 treniņu sacensības
10 Ralfs Bērziņš 6       4
11 Ģirts Brēža 6       4
12 Rihards Kļaviņš 6     3  
13 Džastins Singhs 6 treniņu sacensības
14 Rendijs Veikšāns 6     4  
15 Marta Bērtulsone 5   1    
16 Lauma Melnūdre 4   2    
17 Dāvis Karitons 4       5
18 Anna Bērtulsone 3 treniņu sacensības
19 Dita Mušperte 2   3    
20 Markuss Īzars 1       6

U13 foto https://failiem.lv/u/xx6etpd9 







Atlasē uz valstī noteikto jaunāko - U10 grupu (2007.g.dzimušie un jaunāki) ir šādi rezultāti:
Vieta turnīrā Dalībnieks Punkti no 14 Zēni 2007. Zēni 2008. Meitenes 2008.
1 Džastins Singhs 11 1    
2 Jēkabs Kaķis 10 2    
3 Edvards Kalniņš 10   1  
4 Nauris Kalniņš 10 2    
5 Markuss Bukavs 9 3    
6 Marta Ploriņa 9     1
7 Arta Emīlija Bite 9     1
8 Samanta Klaucāne 8     2
9 Rolands Zeltiņš 8 4    
10 Oto Duksis 7   2  
11 Kristiāns Karitons 7   3  
12 Benjamins Goldbergs 6   4  
13 Kārlis Viļums 6   4  
14 Annija Liepiņa 6     3
15 Alekss Vingris 6   4  
16 Kristers Balodis 6 5    
17 Adrians Ķīkulis 5 6    
18 Evelīna Ozola-Antone 3     4
19 Lāsma Brūvere 2     5
20 Kristers Grava 2   5  

Foto apskatāms arī
Komentāri (0)  |  2017-02-10 18:36  |  Skatīts: 695x

Atpakaļ